Dlaczego my?

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w administracji serwerami w rodziny GNU/Linux, m.in. CentOS, Ubuntu, Debian, a także w temacie wirtualizacji, m.in. OpenVZ, KVM, Docker.

Umiejętności

Nasz zespół to idealne połączenie administratorów oraz programistów, więc zawsze wszystko przygotowujemy na miarę i idealnie do potrzeb, dbając o pełną integrację, bez kompromisów.

Brak ukrytych kosztów

Rozpoczynając współpracę z nami, możesz być pewny, że otrzymasz przejrzystą ofertę, bez żadnych kruczków. Zawsze przygotowujemy rzetelną ofertę i nie naciągamy na zbędne, dodatkowe koszty.

Dostępność

Administracja to niejednokrotnie praca 24/7, więc jesteśmy zawsze gotowi do działania, by zapewnić stabilność świadczonych usług. Nawet praca w nocy nam nie straszna!

Wieloletnie doświadczenie kluczem do sukcesu

W naszej ofercie posiadamy szeroko rozumianą administrację serwerami z rodziny GNU/Linux. Oferujemy zarówno jednorazową pomocą techniczną, instalację, konfigurację, zabezpieczenie Państwa serwerów, ale także oferujemy pełne, kompleksowe i stałe wsparcie.

Sprawujemy całodobową, pełną obsługę Państwa serwera. W ramach usługi są Państwo podłączeni do naszego systemu monitoringu i sprawujemy administrację przez całą dobę, by szybko reagować na problemy i zwiększać możliwości serwera.

Usługa skierowana do firm, które nie potrzebują stałej opieki administracyjnej. W ramach usługi otrzymują Państwo pakiet godzin, który można rozdysponować w ramach administracji serwerem.

Jeśli są potrzebne jednorazowe, takie jak usunięcie usterki, czy instalacja serwera, jego konfiguracja, czy aktualizacja.

Systemy operacyjne

CentOS
Ubuntu
Debian
Windows

Bezpieczeństwo

Zabezpieczanie serwerów
Firewall
Antywirusy
VPN

Poczta

Postfix
Exim
Dovecot
GSuite

Bazy danych

MySQL
PostgreSQL

WWW

Apache2
nginx
Caddy

Wirtualizacja

KVM
OpenVZ
Docker